Про компанію HEDD

 

Клаус Хайнц та його син Фредерік Кноп заснували сімейну справу (HEDD – Heinz Electro Dynamic Designs / Хайнц Електро Динамік Дизайнc) у Берліні (Німеччина) в жовтні 2015 року. Життя Хайнца, як професіонала в сфері акустики з одного боку і меломана з іншого, коливається між двох світів – фізики і звуку. Він є засновником кількох всесвітньо відомих компаній, серед яких добре знайома українцям ADAM Audio – виробник професійних студійних гучномовців, у якій пан Хайнц був керівником та головою відділу досліджень і розвитку протягом багатьох років. Загалом, Клаус Хайнц присвятив 40 років розробці та вдосконаленню високоякісних акустичних систем (класу Hi-End), які стали стандартом “де-факто” в різних областях: від студій професійного запису і мастерінгу, до аппаратних радіо-мовлення і телебачення, та, зрештою, домашнього Hi-Fi. Акустичні системи Хайнца можна зустріти в найрізноманітніших місцях. Незважаючи на різнопланове застосування як в професійній так і в побутовій сферах, гучномовці Хайнца завжди відповідали ідеалу звукової досконалості: вони, перш за все, були спрямовані на детальність та видатну точність звуковідтворення, водночас зберігаючи приємну для прослуховування тональну картину. Тому немає нічого дивного в тому, що департамент розвитку ХЕДД (Хайнц Електро Динамік Дизайнc) повністю відданий ідеї створення універсальних та хірургічно точних студійних моніторів, щоб продюсери, аранжувальники, звукорежисери та інженери могли використовувати їх як інструменти моніторингу своїх аудіо процесів. Таким чином, студійні монітори HEDD слід сприймати як найновіші і передові продукти, які Клаус Хайнц та його команда розробляли протягом багатьох років.

Окрім того, що гучномовці HEDD виробляються безпосередньо в Берліні, вони також мають безпрецедентний рівень можливостей цифрової комутації (див. HEDD Bridge), поліпшені матеріали дифузорів, а також ультра-ефективні підсилювачі. І останнє, але не менш важливе: ці абсолютно нові студійні монітори стали ще одним технологічним кроком у вдосконалені високочастотних випромінювачів Air Motion Transformer. Багато років тому, Хайнц здійснив революцію в професійному аудіо, запровадивши перший твітер AMT. Сьогодні, AMT-системи використовуються скрізь, де вимагається надзвичайно точне і яскраве відтворення високочастотного спектру звукового матеріалу.

Клаус Хайнц

Генеральний директор
HEDD Audio GmbH
(Берлiн, Нiмеччина)

Фредерік Кноп

Співзасновник та віце-президент
HEDD Audio GmbH
(Берлiн, Нiмеччина)

Штаб-квартира компанії розташована в безпосередній близькості до Tempelhofer Feld, колишнього літовища в центрі Берліна, що зараз є, можливо, найбільш інноваційною рекреаційною зоною в місті. Із панорамою на колишній аеродром, цей офіс та виробничі площі вміщують групу неординарних людей: команда ХЕДД складається з музикантів і фанатів звуковідтворення, інженерів-розробників, графічних дизайнерів та професійних управляючих, які повністю віддані створенню нового бренду HEDD. В той час як Клаус Хайнц очолює процес у якості CEO та директора з розвитку продуктів та дистрибуції бренду, його син, віце-президент компанії Фредерік Кноп, головує в департаменті маркетингу та комунікацій компанії. Маючи ступінь доктора наук у музикознавстві та великий досвід мастерінг-інженера, він використовує свій багатий багаж знань з музики та аудіо-технологій у роботі.

Клаус Хайнц (директор "HEDD Audio GmbH") на Олександр Гаврилов (директор "0dB LLC", дистрибьютор HEDD в Украiнi)

Україна стала першою з країн СНД, на ринок якої HEDD увійшов зі своїми студiйними монiторами! Офіційний представник бренду – 0dB LLC. Це мобільний колектив фахівців, що має тривалий досвід роботи як в секторі про-аудіо, так і в секторі маркетингу і медіа-реклами. Наша команда безперервно працює над власним професіоналізмом і шукає нові шляхи для розвитку бренду на території України – такі як доступні і зрозумілі відео-огляди, консалтингові послуги з акустичних матеріалів та проектів, сприяння в інсталяційних роботах, гнучке ставлення до дилерів і шанобливе ставлення до конкуруючих брендів. Ми віримо в успіх моніторів HEDD в Україні і докладемо максимум зусиль для завоювання довіри клієнтів.