Type 05

Type 05

Монiтори ближнього поля

Type 07

Type 07

Монiтори ближнього поля

Type 30

Type 30

Монiтори середнього поля

Type 20

Type 20

Монiтори ближнього / середнього поля

HEDD - Аналогові Студійні Монітори з Цифровим Мисленням

 

Інноваційні студійні монітори HEDD поєднують найсучасніші аналогові технології гучномовців з вимогами сучасності, як то гібридний аналогово/цифровий робочий простір. Ми вважаємо, що незалежно від конкретної конструкції, студійний монітор повинен бути інструментом, котрий являючись останньою ланкою ланцюга звукового сигналу, дозволяє оцінювати необроблені записи та в процесі мікшування, даючи можливість з високою точністю доводити їх до готового мастер-запису. Для того щоб гарантувати звук, який передає звукову картину з максимальною точністю і прозорістю, Клаус Хайнц обрав тільки найпрофесійніші і найпотужніші компоненти. Зокрема, ми використали особливо стабільний, цільний (unibody) чорний матовий корпус з передньою панеллю товщиною 38 мм. Завдяки супер жорсткому кабінету, звук залишається стабільним навіть на повній потужності, яку забеспечують модулі підсилення датського виробника ICEpower®. Ці підсилювачі забеспечують першокласні технічні параметри, високу ефективність і, звичайно ж, відмінний звук.

Це саме та причина, з якої ми обрали потужні підсилювачі ICEpower® для шасі наших студійних моніторів серії ONE. У той час як наша фірмова розробка, твітер HEDD Air Motion Transformer (HEDD AMT), відтворює високочастотний матеріал неймовірно детально і динамічно точно, повністю новий динамік бере на себе відтворення звуку в діапазоні середніх та низькіх частот.

 

HEDD-Tieftoener

Наш HEDD 5 "і 7" НЧ-динамік базується на супер жорсткій конструкції багатошарового стільникового діфузора.

 

air-motion-transformer-hedd

HEDD Air Motion Transformer - розробка Клауса Хайнца, створена на базі винаходу німецько-американського фізика Оскара Хейла.

 

Цей НЧ динамік - нечуваної досі якості. Стільниково-багатошаровий (сендвіч) матеріал, який використовується для діафрагми, на основі найновішої технології просочування смолами, в три рази жорсткіший за попередні конструкції НЧ динаміків (вимірювання відбувалися на модулі Юнга). Це підвищує точність руху звукової катушки і результуючого коливання тиску повітря, таким чином знижуючи побічні ефекти при прослуховуванні аудіо матеріалу. Звук стає більш прозорим і об'ємним. Кожен аспект цього динаміка, його електромеханічні параметри (Тіля/Смола), метод фіксації динаміка на шасі і підвіс, створені для оптимальної роботи: великі катушки, лінійні та ідеально відцентрованні магнитні системи, дозволяють відтворити НЧ- та СЧ- матеріал з великою динамікою і точністю.

HEDD-Type07-rearside

Задня панель монітора HEDD Type 07.

   

 1. HEDD Bridge
  Вхідний слот для цифрового з'єднання (доступно: Dante & AES67, AES3, USB2)
 2. Low Shelf filter
  ± 2дБ на 200Гц // ±4дБ при 50 Гц
 3. High Shelf filter
  ± 2дБ на 5 кГц // ±4дБ в 20кГц
 4. Gain
  Керування підсиленням вхідного сигналу від - 30 дБ до +6 дБ 0 дБ = 440мВ (-4.9dBu, -7.1dBV) вхідної напруги забезпечують 90дБ SPL (1м); Вхідний сигнал = 0дБ
 5. Source: 3-позиційний перемикач для вибору входу
  Зліва: HEDD Bridge
  Центр: RCA (Cinch)
  Справа: XLR
 6. Небалансний RCA (Cinch) вхід
 7. Балансний XLR вхід
 8. Power connection
  Всі монітори HEDD поставляються з регульованими блоками живлення, що працюють від 85В до 264В. Керованісь означає, що наші підсилювачі будуть працювати на повну потужність в будь-яких умовах.
 9.  

Таке поєднання унікальних і ретельно підібраних компонентів, а також наш багаторічний досвід в налаштуванні цих компонентів, прекрасно доповнюють одне одного та призводять до майже лінійної АЧХ і видатної точності відтворення сигналу в наших студійних моніторах. І ще, можливо, особливим моментом є те, що наші студійні монітори поставляються з слотом розширення HEDD Bridge, який можна знайти на задній панелі На ваш вибір ви можете отримати: модуль HEDD Bridge, який читатиме AES3/EBU протокол, найновішій Audio-over-IP протокол DANTE Audio або Ravenna Network/AES67, а також USB2 та Wireless модулі, для того щоб оптимізувати робочій простір.